Dijital Baskı Makinaları Teknik Servis, Solvent ve Eco Solvent Boyaları
0542 259 67 72

BASKI KAFALARI » SPECTRA STARFIRE SG1024 BASKI KAFASI (10 25)PL

Spectra Starfire SG1024 Baskı Kafası (10 25)pl

StarFire T SG1024 / MC, endüstriyel seramik üretiminin zorlu ortamına dayanacak şekilde tasarlanmış kompakt, müstakil bir ünitedir. Sürekli mürekkep sirkülasyonu ve sekiz sıra halinde düzenlenmiş 1024 bağımsız kanaldan inç başına 400 noktada tek renkli çalışma ile uzun ömürlü kullanım için tutarlı çıktılar sağlamak üzere sahada kanıtlanmış malzemeler kullanır. aşınmaya dayanıklı.
 

StarFire 1024 Kafa Özellikleri:

 • Damlacık boyutu: 10pl SG1024SA2C / 25plSG1024MA2C
 • 8 sıra halinde 1024 nozul düzenlenmiştir.
 • İnç başına nozul 400dpi çözünürlük.
 • Meme genişliği: 64.96mm
 • Mürekkep Türü: Solvent mürekkep
 • Onarılabilir ve çıkarılabilir yapı, uzun hizmet ömrü, gelecekte bakım maliyetini düşürür.

RediJet dahili döngü teknolojisi yazdırmayı son derece kolaylaştırır.

 1. Teknoloji, nozul içindeki ve nozul paneli mürekkep hazneleri arasında sürekli mürekkep sirkülasyonu yaparak daha uzun çalışma süresine yol açarak duruş süresini ve cihazın başlatma süresini azaltır.
 2. Yüksek konsantrasyonlu mürekkep ve kolay çöktürme mürekkebi ve hızlı kuruyan mürekkep uygulamaları için özellikle uygundur.
 3. Mürekkep püskürtmeli baskı işlemi sırasında mürekkep tapalarının veya kırık tellerin oluşmaya eğilimli olduğunu biliyoruz. Operatörün mürekkep baskı bakımı için üretimi askıya alması gerekiyor.
 4. StarFire 1024 kafa RediJet dahili sirkülasyon teknolojisi, 16 saat uzun bekleme süresi, mürekkep birikimini, tıkanmayı ve kabarcık paraziti baskı olgusunu tamamen ortadan kaldırmanın yanı sıra baskı iş yükünü ortadan kaldırarak en düşük mürekkep kaybıyla en hızlı ve en uygun mürekkep dolumunu sağlar. operatörler. O andan itibaren baskı son derece kolay.

Mükemmel geçiş baskısı için Ver-saDrop değişken damla teknolojisi.

RediJet teknolojisi gibi, Ver-saDrop değişken düşürme tekniği de Dimatix'in türünün tek örneği ile aynıdır, bu da normal gri tonlamalı baskının ötesinde gerçekten düşme kontrolü ve uygulaması sağlar. VersaDrop teknolojisi ile, mürekkep damlacıklarının kombinasyonu ve boyutu isteğe göre ayarlanabilir ve verimlilikten ödün vermeden tam gri tonlamalı mürekkep püskürtmeli baskı yapılabilir.Mürekkep damlacıklarının gri seviyesi, mürekkep uyumlu dalga formu tarafından kontrol edilir, bu da güçlü mürekkep uyumluluğu anlamına gelir ve mürekkebin değiştirilmesi görüntüyü etkilemez. Damla boyutunu ayarlayarak, yazdırma kafasını değiştirmeden aynı makinede birden fazla yazdırma modu ayarlanabilir.

Meme yapısı onarılabilir, bu da müşteri kullanım maliyetini büyük ölçüde azaltır.

Kafa, çeşitli nedenlerden dolayı mürekkep püskürtmeli yazıcı için en sarf malzemelerinden biridir. Örneğin, meme kimyasal saldırı, mürekkep besleme sistemi, elektronik ve fiziksel hasar, mürekkep sistemi engellenir veya meme paneli kaçınılmazdır. Genel olarak, kullanıcı belirtilen sorunlarla karşılaştığında nozulun tamamını değiştirmek zorundadır. Ancak onarılabilir StarFire 1024, "bir nozulu takma, tüm nozulu değiştirme" tarihini tamamen sarstı.İlk onarılabilir mürekkep püskürtmeli kafa olarak, StarFire 1024'ün her parçası (nozul paneli, her nozul parçası, vb.) Sökülebilir, temizlenebilir, onarılabilir, değiştirilebilir ve yeniden konumlandırılabilir, bu da toplam maliyeti ve uzun vadeli kullanıcı maliyetini büyük ölçüde azaltır. Aynı zamanda, StarFire 1024 kafasının içinde ve dışında birden fazla hassas kalibrasyon konumlandırma noktası vardır. Sökme ve takma işlemi doğru ve kullanımı kolaydır, bu da nozul onarıldığında kurulum ve kalibrasyon maliyetini azaltır.

Yüksek hızlı, yüksek hassasiyetli baskı için yüksek yoğunluklu nozul tasarımı.

StarFire 1024 kafa, kararlı ve güvenilir mürekkep püskürtmeli baskı ve uzun ömür sağlayan tek meme panel yapısına dayanan mükemmel mürekkep püskürtmeli performansa sahip yüksek yoğunluklu bir meme ile donatılmıştır.Her StarFire 1024 kafasında, 400 dpi'ye kadar fiziksel çözünürlüğe sahip 8 sıralı tek parçalı bir meme panelinde paralel olarak düzenlenmiş 1024 bağımsız püskürtme ucu kanalı vardır ve 1024 püskürtme ucunun tamamı mürekkep püskürtmesini bağımsız olarak veya aynı anda mürekkeple çalıştırabilir.Üretim hattı hızı açısından, StarFire tarafından 1024 birimde üretilen mürekkep, benzer ürünlerinkinden iki kattan fazladır, bu da üretim hızının dört katından fazladır.

Gongzheng,GZM3204,SJ18S 3304 Luxury Model Starfire,Pixeljet Starfire 3302/3304,Skytec SF3204 Solvent Dimatix Starfire 1024 Baskı makinelerine uyumlu kafadır.

Detay

 • Kategori: Baskı Kafaları
 • Stok Durumu:
 • Fiyat:

iletişime geç

İlginizi çekebilecek bazı ürünler